top of page

Gothic - Genesis

Pierwszy w Polsce, terenowy, w pełni surviwalowy LARP w świecie Gothica, pełnym potężnej magii i mrocznych tajemnic, świecie, gdzie łatwiej umrzeć niż przespać bezpiecznie noc. Walcz za królestwo Myrtany i swoich bogów, walcz za przyjaciół. Odkryj tajemnice świata Gothica i przeżyj przygodę swojego życia. 

Klimatycznie. Surviwalowo. Spektakularnie. Epicko.

Po pierwsze klimatycznie. W ręce graczy oddajemy przygotowany teren gry, który w możliwie dużym stopniu odzwierciedla świat Gothica. Wszystkie lokacje (z nielicznymi wyjątkami) są w pełni klimatyczne i żywe. Wszytkie postacie mogą zginąć trakcie gry, koniec ze sterowaną fabułą, power-gameingiem, sztuczną mechaniką i innymi takimi elementami. Ty, jako gracz kierujesz postacią. To Ty tworzysz klimat i fabułę całego LARPa. Jako organizatorzy, postaramy się zapewnić wystarczającą ilość wątków fabularnych i klimatycznych zajęć, ale wszystko na nic, jeśli zabraknie najważniejszego elementu - graczy.

 

Po drugie surviwalowo. Gra toczy się całodobowo, to znaczy, że idąc spać, możesz przegapić ciekawe wydarzenia fabularne, ale z drugiej strony, jeśli sie nie wyśpisz, to następnego dnia prawdopodbnie zaśniesz na pierwszym napotkanym drzewie. Musisz zapewnić sobie jedzenie w trakcie gry, nie ważne czy ukradniesz je z karczmy, ugotujesz gulasz ze złowionej ryby, kupisz, twoja frakcja zadbała o posiłek dla Ciebie, czy po prostu masz wlasne zapasy. Warto też wspomnieć, że jedzenie, które chcesz jeść w trakcie gry, musi się wpasowywać w klimat. Bo widok osoby, która, gdzieś za drzewem wyjada pasztet, z opakowania z napisem pudliszki, nie wygląda dobrze.

 

Po trzecie Spektakularnie i Epicko. Postacie pisane pod graczy. Co tylko sobie wymyślisz, my postaramy się zrealizować. I Ty możesz zostać bohaterem. 

 

Do końca lipca kontakt z organizatorami będzie możliwy głównie drogą telefoniczną. 731 170 244 - Dan Piątek, kordynator imprezy. Dzwonić do skutku.

bottom of page